Wedstrijdkalender Baancompetitie Marathon 2018/2019
OKT. | 1 | Inschrijven marathon19.00 – 21.00 | |||
1 | D/M/C | Spek en Bonen | 21.30 | ||
8 | Inschrijven marathon | 19.00 – 21.00 | |||
8 | M4 – M2 – M3 | | BC 1 | 21.30 | ||
15 | D – C1/M1 – C2 | BC 1 | 21.30 | ||
22 | M3 – M4 – M2 | BC 2 | 21.30 | ||
29 | C1/M1 – C2/D | BC 2 | Let op C2 en Dames samen!!! | 21.30 | |
NOV. | 5 | M2 – M3 – M4 | BC 3 | 21.30 | |
11 | Pupillen en | Jeugdmarathon 1 | 17.00 – 19.30 | ||
11 | Junioren C | Voor IJskonijnen en IJsberen | |||
12 | C2/D – C1/M1 | | BC 3 | Let op C2 en Dames samen!!! | 21.30 | |
17 | Haarlem | Landelijke wedstrijd | |||
19 | M4 – M2 – M3 | BC 4 | 21.30 | ||
25 | C – M – D | 6 Banen | 20.30 | ||
26 | C1/M1 – C2/D | BC 4 | Pepernoten | 21.30 | |
28 | D – H – M (Ams.) | Gewestelijk kampioenschap sen. | 20.00 | ||
DEC. | 3 | M3 – M4 – M2 | | BC 5 | Pepernoten | 21.30 |
9 | Pupillen en | Haarlem | Jeugdmarathon 2 Kerstpakketje | 17.00 – 19.30 | |
9 | Junioren C | Voor IJskonijnen en IJsberen | |||
10 | C2/D – C1/M1 | BC 5 | Kerstbroden | 21.30 | |
17 | M2 – M3 – M4 | BC 6 | Kerstbroden | 21.30 | |
23 | Hoorn | Gewestelijk kampioenschap | 17.00 | ||
23 | marathon jeugd | ||||
24 | Kerst geen wedstijden | ||||
31 | Oudejaarsdag geen wedstrijden | ||||
JAN. | 6 | Pupillen en | Jeugdmarathon 3 | 17.00 – 19.30 | |
6 | Junioren C | Voor IJskonijnen en IJsberen | |||
7 | C1/M1 – C2/D | BC 6 | 21.30 | ||
14 | M4 – M2 – M3 | BC 7 | 21.30 | ||
20 | Pupillen en | Jeugdmarathon 4 | 17.00 – 19.30 | ||
20 | Junioren C | Voor IJskonijnen en IJsberen | |||
20 | D – C – M | 6 Banen | 20.00 | ||
21 | C2/D – C1/M1 | BC 7 | 21.30 | ||
28 | M3 – M4 – M2 | BC 8 | 21.30 | ||
FEB. | 4 | C1/M1 – C2/D | BC 8 | Worstenrace | 21.30 |
10 | D – C – M | | 6 Banen | 20.00 | ||
11 | M2 – M3 – M4 | | BC 9 | Worstenrace | 21.30 | |
16 | Dronten | NK jeugdmarathon Dronten | |||
18 | C2/D – C1/M1 | | BC 9 | 21.30 | ||
25 | M4 – M2 – M3 | | BC 10 | Finale | 21.30 | |
MRT. | 4 | C1/M1 – C2/D | BC 10 | Finale | 21.30 |
11 | KvH Jeugd | | + prijsuitreiking comp. | 17.30 | ||
11 | D/M/C | | Kampioenschap van Haarlem | 20.00 | ||
prijsuitreiking competitie |
Zesbanentoernooi 2018/2019
Wedstrijd |
Datum | Aanvang | Plaats | Volgorde en ronden | Verslag |
6banen #1 | 21 oktober | 19:30 | Utrecht | D45; C70; M70 | verslag |
6banen #2 | 10 november | 20:00 | Den Haag | M50; D35; C50 | |
6banen #3 | 25 november | 20:30 | Haarlem | C50; M50; D35 | |
Gewestelijk Kampioenschap |
28 november | 20:00 | Amsterdam | D50; H100; M70 | |
6banen #4 | 2 december | 18:00 | Alkmaar | D35; C50; M50 | |
6banen #5 | 15 december | 20:15 | Hoorn | M70; D45; C70 | |
Gewestelijk jeugd Kampioenschap |
23 december | 18:00 | Hoorn | DPB; DPA; DC; DB; DA HPB; HPA; HC; HB; HA |
|
6banen #6 | 16 januari | 21:00 | Amsterdam | C50; M50; D35 | |
6banen #7 | 20 januari | 20:00 | Haarlem | D45; C70; M70 | |
6banen #8 | 27 januari | 18:00 | Alkmaar | M50; D35; C50 | |
6banen #9 | 2 februari | 20:00 | Den Haag | C70; M70; D45 | |
6banen #10 | 10 februari | 20:00 | Haarlem | D45; C70; M70 | |
6banen #11 | 17 februari | 20:15 | Utrecht | M70; D45; C70 | |
6banen #12 Finale | 23 februari | 19:30 | Hoorn | C70; M70; D45 |